Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NAJPREDÁVANEJŠIE

Naša cena 16,90 €
Naša cena 14,90 €

TOVAR V AKCII

Naša cena 18,59 €
Naša cena 9,99 €
Naša cena 14,99 €

Anketa

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi 75% Ide to 21% Nie príliš 3% Vôbec 1%


AKO NAKUPOVAŤ
Ako nakupovať

Pre nákup v našom internetovom obchode nie je potrebné sa najskôr zaregistrovať. V prípade, že máte záujem o registráciu, táto slúži predovšetkým pre rýchlejšie vyplňovanie fakturačných údajov a taktiež umožňuje nahliadnuť do histórie Vašich objednávok. Vaša registrácia bude potvrdená e-mailom.

Nakupovanie je jednoduché. Stačí si vybrať tovar, veľkosť a typ, počet kusov a následne kliknúť na "Kúpiť". V nákupnom košíku sa zobrazí obsah nákupu. Na konci nákupu treba nákup potvrdiť tlačidlom "Objednať". Posledným krokom nákupu je potreba vyplnenia dodacej adresy, prípadne fakturačných údajov a zobrazenie obsahu nákupu. Po vyplnení adresy a prekontrolovaní obsahu nákupu je potrebné nákup potvrdiť tlačidlom "Odoslať objednávku". E-mailom Vám bude zaslané potvrdenie Vašej objednávky. Pokiaľ Vám z nejakého dôvodu nefunguje priame objednávanie, môžete zaslať objednávku ako obyčajný e-mail na našu e-mailovú adresu, kde uvediete presný názov tovaru, počet objednaných kusov, Vašu presnú adresu a telefónne číslo. V prípade, že sa rozhodnete nás telefonicky kontaktovať radi Vám odpovieme na Vaše otázky. Je možné nakupovať aj viac druhov tovaru naraz na jednu objednávku, pričom využijete platbu len jedného poštovného aj balného. V priebehu vybavovania Vašej objednávky Vás môže kontaktovať pracovník našej firmy, pokiaľ sa mu nepodarí s Vami skontaktovať na Vami zadanom telefónnom čísle, prípadne nám neodpoviete ani na Váš e-mail do 48 hodín, Vaša objednávka nebude akceptovaná a vybavená. Za porozumenie ďakujeme.

Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ e-shopu www.bambusko.sk sa zaväzuje, že osobné údaje, ktoré mu kupujúci
poskytne, slúžia výlučne pre potreby predávajúceho súvisiace s plnením záväzkov
vyplývajúcich z kúpnej zmluvy. Tieto údaje nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani
inak komerčne využívané.

Prevádzkovateľ sa ďalej zaväzuje k tomu, že na požiadanie a na základe písomnej alebo
telefonickej žiadosti kupujúceho i bez udania dôvodov, kedykoľvek jeho osobné údaje
odstráni zo svojej databázy.

Potvrdením a odoslaním objednávky kupujúci deklaruje, že sa oboznámil s obchodnými podmienkami a že s nimi súhlasí.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Velkost tricka
Lucia
12.03.2017 08:00
img img
Re: Velkost tricka
BAMBUSKO SHOP
13.03.2017 09:19
img img img
Re: Re: Velkost tricka
Eva
13.01.2019 08:36
img img img img
Re: Re: Re: Velkost tricka
Majiteľ obchodu
14.01.2019 10:50