Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Odstúpenie a reklamácia
Uplatnenie reklamácie
 • Zaručujeme 100% kvalitu všetkých našich výrobkov. V prípade, že by sa napriek našej stálej kvalitatívnej kontrole vyskytla závada, môžete uplatniť reklamáciu tovaru. Pre rýchle vybavenie treba reklamáciu dopredu ohlásiť telefonicky (0948649872), alebo na e-mail: evomasro@gmail.com.
 • Tovar je nutné poslať ako doporučenú listovú zásielku v hodnote vráteného tovaru, riadne zabalenú, nepoškodenú a kompletnú, v originálnom balení s priloženou faktúrou na adresu odosielateľa. V prípade, že na našej strane nastala chyba a poslali sme Vám vadný alebo poškodený tovar, v lehote do 14 kalendárnych dní Vám budú vrátené peniaze vo výške hodnoty tovaru na adresu poštovým poukazom, resp. na Vami uvedený účet. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ. 
 • Balíky a zásielky zaslané na dobierku nepreberáme. 
 • V prípade, že sa vyskytnú nejaké problémy súvisiace s dodávkou tovaru, kontaktujte nás na uvedený e-mail, resp. telefónne číslo.
 • Za vadu tovaru nemožno považovať zmenu vlastnosti tovaru, ktorá:
  - vznikla v priebehu záručnej doby v dôsledku jeho opotrebenia alebo nesprávneho používania či nedostatočného, alebo nevhodného ošetrovania,
  - vznikla v dôsledku prirodzených zmien materiálov z ktorých je tovar vyrobený,
  - vznikla v dôsledku akéhokoľvek poškodenia kupujúcim či treťou osobou alebo iného nesprávneho zásahu. Na reklamáciu prijímame iba nepraný a nenosený tovar s pôvodnými štítkami.
 • Záručná doba: Záručná doba na predávaný tovar je 24 mesiacov a začína plynúť dňom prevzatia tovaru, t.j. kedy kupujúci (spotrebiteľ) prevzal tovar na pošte. Vzťahuje sa na podkladový materiál (tričko, mikina).
 • Záručné podmienky: Kupujúci je povinný tovar bezprostredne pri jeho prevzatí prehliadnuť. Pokiaľ je zistené poškodenie, vyhotoví sa záznam o poškodení a predávajúci môže poskytnúť primeranú zľavu z dodávky alebo dodať iný bezchybný výrobok. Neskoré reklamácie mechanického poškodenia výrobku nie je možné uznať. Pred prvým použitím je kupujúci povinný preštudovať si vhodnosť produktu pred jeho použitím a záručné podmienky. V prípade neodborného použitia nezodpovedáme za spôsobené škody. Záruka na textil a potlač bude akceptovaná pri dodržiavaní nasledujúcich podmienok starostlivosti o výrobok:
  • možnosť prania pri teplote vody max. 30°C
  • textil sa smie prať a žehliť len prevrátený na rubovú stranu
  • pri praní nepoužívať prací prášok obsahujúci chlór a bieliace účinky
  • nepoužívať ani iné bieliace prostriedky
  • motív nikdy nežehliť!
Odstúpenie od zmluvy

Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy. Táto zmluva musí byť doručená v písomnej forme. Pri výmene tovaru z dôvodu nesprávne určenej veľkosti výrobku náklady na poštovné znáša taktiež spotrebiteľ (kupujúci). Upozornenie: Personalizovaný tovar, resp. tovar na objednávku (s potlačou) nie je možné vymeniť resp. vrátiť, nakoľko bol vyrobený na zákazku, pokiaľ nebol poškodený pri výrobe. Prevádzkovateľ obchodu www.bambusko.sk si uplatňuje nárok na 10% hodnoty tovaru a náklady na poštovné v prípade, ak zákazník bez udania dôvodu odmietne prevziať alebo nevyzdvihne v odbernej lehote zásielku s objednávkou. 

Od zmluvy na dodávku tovaru môžete odstúpiť do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Tovar nám v tomto prípade pošlite v uvedenej lehote v originálnom balení s priloženou faktúrou na adresu odosielateľa ako doporučenú listovú zásielku.

Balíky a zásielky zaslané na dobierku nepreberáme.

V lehote do 14 dní Vám budú vrátené peniaze vo výške hodnoty tovaru, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ.

Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy. Táto zmluva musí byť doručená v písomnej forme.

Pri výmene tovaru z dôvodu nesprávne určenej veľkosti výrobku náklady na poštovné znáša taktiež spotrebiteľ (kupujúci).

Upozornenie: Personalizovaný tovar, resp. tovar na objednávku (s potlačou) nie je možné vymeniť resp. vrátiť, nakoľko bol vyrobený na zákazku, pokiaľ nebol poškodený pri výrobe. Prevádzkovateľ obchodu www.bambusko.sk si uplatňuje nárok na 100% hodnoty tovaru a náklady na poštovné v prípade, ak zákazník bez udania dôvodu odmietne prevziať alebo nevyzdvihne v odbernej lehote zásielku s objednávkou.